-
Julkaistu18/08/2021
-
Määräaika13/09/2021
-
Tarjousten avaaminen13/09/2021
-
Sopimus tehty27/10/2021
-
Tänään31/08/2026
Näytönluku
Norja-Oslo: Rakennustyöt
Note: Kaikkia tähän menettelyyn liittyviä tietoja ei ole arvioitu onnistuneesti. Lisätietoja on linkitetyissä asiakirjoissa.
Oslo Municipality, c/o the Agency for Urban Environment, would like to enter a parallel framework agreement for site work that can include all of the Agency for Urban Environment's management area.
The framework agreement will be split into two sub-contracts:
Part 1 will include site work for electrotechnical installations such as traffic lights, electricity outlets for events, charging stations, lighting, and parking machines.
Part 2 will be more comprehensive site work for work on, along, and in roads, and other ground and surface work within the agency's other fields, such as urban spaces, park areas, etc.
The Agency for Urban Environment would like up to six contractors per sub-contract.
The total need is estimated to be NOK 410 - 650 million for both sub-contracts in the Framework agreement over a four-year period.
Virallinen nimi: Oslo kommune v/ Bymiljøetaten
Kansallinen rekisterinumero: 996 922 766
Postiosoite: Postboks 636 Løren
Paikkakunta: Oslo
NUTS-koodi: NO081
Postinumero: 0507
Maa: NOR
Yhteyshenkilö: Elise Walla
Pääosoite: https://www.oslo.kommune.no/etater-foretak-og-ombud/bymiljoetaten/#gref
Sähköisesti:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=308913&B=OSLO
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
45232130 - Sadevesiputkistojen rakennustyöt
45233222 - Katukiveys- ja asfaltointityöt
45262500 - Tiilimuuraustyöt ja muut muuraustyöt
44100000 - Rakennustarvikkeet ja vastaavat tuotteet
71322000 - Maa-, tie- ja vesirakennustöiden tekninen suunnittelu
43320000 - Rakentamisessa käytettävät laitteet
45233290 - Liikennemerkkien ja tienviittojen asennustyöt
45231300 - Vesi- ja viemäriputkien rakennustyöt
50230000 - Teiden ja niihin liittyvien laitteiden korjaus, kunnossapito ja muut palvelut
45233141 - Teiden kunnossapitotyöt
45233000 - Maanteiden, rautateiden ja kiitoratojen rakennus-, perustus- ja päällystystyöt
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.