Publications Office of the EU
Italia-Rooma: Yleiset johdon konsulttipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Italia-Rooma: Yleiset johdon konsulttipalvelut

  • Julkaistu
    25/08/2018
  • Määräaika
    29/10/2018
  • Sopimus tehty
    07/10/2019
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Agea — Agenzia per le erogazioni in agricoltura
Suorituspaikka
NUTS code: ITI43 Roma
Ostajan sijainti
NUTS code: ITI43 Roma
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79411000 Yleiset johdon konsulttipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,046,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,563,200.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Servizi di consulenza professionale e supporto specialistico nell’ambito delle funzioni di gestione e certificazione, nonché di controllo amministrativo di primo livello e di controllo di qualità su sistemi di controllo oggettivo da effettuarsi in relazione alle operazioni finanziate nell’ambito del Programma operativo I del Fondo Europeo per gli Aiuti agli Indigenti (FEAD).

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Agea — Agenzia per le Erogazioni in Agricoltura
Postiosoite: Via Palestro 81
Paikkakunta: Roma
NUTS-koodi: ITI43
Postinumero: 00185
Maa: ITA
Yhteyshenkilö: Dr.ssa Maria Grazia Ciofani
Pääosoite: http://www.agea.gov.it
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
5,046,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
2,563,200.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: PricewaterhouseCoopers Advisory S.p.A.
Postiosoite: Via Monte Rosa 91
Paikkakunta: Milano
Postinumero: 20149
Maa: ITA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.