Publications Office of the EU
Toimistotilojen siivouspalvelu Lesznon alueella, Tiepiiri Kąkolewossa, Road District Śmigiel, Road District, Górka, kokonaispinta-ala 692,93 m² - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Toimistotilojen siivouspalvelu Lesznon alueella, Tiepiiri Kąkolewossa, Road District Śmigiel, Road District, Górka, kokonaispinta-ala 692,93 m²

  • Julkaistu
    04/04/2024
  • Määräaika
    10/05/2024
  • Tarjousten avaaminen
    10/05/2024
  • Sopimus tehty
    13/06/2024
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90911200 Siivouspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
175,915.69 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
O/PO.D-3.2421.4.2024
Kuvaus

Toimistohuoneen siivouspalvelu: Lesznon piiri, ul. Energetyki 12, 64–100 Leszno – pinta-ala 265,53 m², Road District Kąkolewo, ul. Przemysłowa 8, 64–121 Kąkolewo – pinta-ala 179,00 m², Tiealue Śmigiel, Nietążkowo ul. Leśna 53, 64–030 Śmigiel – huonepinta-ala – 126,90 m², Górka Road District, Górka 26, 63–740 Kobylin huonepinta-ala – 121,50 m². Siivouspalvelut, jotka koostuvat imuroinnista, erilaisten pintojen pesemisestä saniteettitiloissa ja pesuikkunoista kuuden kuukauden välein.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://gddkia.eb2b.com.pl
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://gddkia.eb2b.com.pl
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
10/05/2024 10:00
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Waga kryterium wynosi 60 pkt
Painotus (prosentteina, tarkka) : 60
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Opis: Aspekt Społeczny (A) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. będzie rozpatrywany na podstawie zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie przynajmniej 1 osoby do wykonywania usługi sprzątania w ramach umowy osób przyjętych z Urzędu Pracy. Waga kryterium wynosi 20 pkt
Painotus (prosentteina, tarkka) : 20
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Opis „Jakość Usług” (J) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. Oferta, w której Wykonawca zapewni i wyznaczy dodatkową osobę „koordynatora”, Waga kryterium wynosi 20 pkt
Painotus (prosentteina, tarkka) : 20
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
175,915.69 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: PUH CLEANEX Waldemar Rogodziński
Postiosoite:
Paikkakunta: Konin
Postinumero: 62-510
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.