Publications Office of the EU
SI-Ljubljana: Televisio- ja radiovastaanottimet, äänen tai kuvan tallennus- tai toistolaitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

SI-Ljubljana: Televisio- ja radiovastaanottimet, äänen tai kuvan tallennus- tai toistolaitteet

  • Sopimus tehty
    28/06/2011
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
32300000 Televisio- ja radiovastaanottimet, äänen tai kuvan tallennus- tai toistolaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
391,600.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
391,600.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
JN-B0466
Kuvaus

Moottoroitujen teleskooppien hankinta studiovaloja varten.
Suomi

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
391,600.00
Sopimuksen lopullinen arvo
391,600.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: KSL - studio d.o.o.
Postiosoite: Celovška cesta 172
Paikkakunta: Ljubljana
Postinumero: 1000
Maa: SVN
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.