Publications Office of the EU
Espanja-Madrid: Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Madrid: Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki

  • Julkaistu
    05/04/2022
  • Määräaika
    03/05/2022
  • Tarjousten avaaminen
    03/05/2022
  • Sopimus tehty
    03/06/2022
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Ineco-Presidencia
Suorituspaikka
NUTS code: ES300 Madrid
Ostajan sijainti
NUTS code: ES300 Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,200,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
917,115.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
20220128-00060
Kuvaus

Servicios de apoyo a la transformación y mejora de infraestructuras de sistemas TI.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Ineco-Presidencia
Kansallinen rekisterinumero: A28220168
Postiosoite: Paseo de la Habana, 138
Paikkakunta: Madrid
NUTS-koodi: ES300
Postinumero: 28036
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Ineco-Presidencia
Pääosoite: http://www.ineco.com
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
03/05/2022 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
2,200,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
917,115.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: DXC Technology Servicios España S.L.U.
Postiosoite: Calle Jose Echegaray 8
Paikkakunta: Las Rozas, Madrid
Postinumero: 28232
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.