Publications Office of the EU
Ranska-Colombelles: Yhdyskunta- ja maisemansuunnittelupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Colombelles: Yhdyskunta- ja maisemansuunnittelupalvelut

  • Julkaistu
    10/05/2023
  • Määräaika
    05/06/2023
  • Tarjousten avaaminen
    05/06/2023
  • Sopimus tehty
    21/07/2023
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
NORMANDIE AMENAGEMENT
Suorituspaikka
NUTS code: FRD11 Calvados
Ostajan sijainti
NUTS code: FRD11 Calvados
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71400000 Yhdyskunta- ja maisemansuunnittelupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
246,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
246,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
3514
Kuvaus

La présente consultation d'urbaniste pour la ZAC d'Epron concerne la phase 3 située du Nord de la ZAC et une partie de la phase 4.
La phase 3 est dédiée à l'habitat uniquement, seul l'AVP de 2016 a été réalisé et est à adapter.
La phase 4 est composée de plusieurs secteurs :
? Le secteur Vallons à vocation d'habitat et pensé sur le modèle d'un parc habité. Le plan masse, les fiches de lots et le CPAUP ont été réalisés par l'ancien urbaniste et sera à finaliser.
? Le BUN à vocation de développement économique, déjà largement commercialisé à l'exception de trois macros lots.
? Le Foncier Ouest RD7 à vocation de développement économique, est en cours d'étude faune flore. Les limites seront définies en fonction du périmètre de la réserve de la communauté urbaine au profit du Ganil.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: NORMANDIE AMENAGEMENT
Postiosoite: 1 avenue du Pays de Caen
Paikkakunta: COLOMBELLES
NUTS-koodi: FRD11
Postinumero: 14460
Maa: FRA
Pääosoite: http://www.normandie-amenagement.com/
Sähköisesti:
https://normandie-amenagement.e-marchespublics.com/pack/annonce_marche_public_13781_936626.html
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/06/2023 12:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
246,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
246,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: AGENCE MAGNUM
Postiosoite: 10 rue Marceau
Paikkakunta: NANTES
Postinumero: 44000
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.