Publications Office of the EU
Saksa-Schweinfurt: Insinööripalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Saksa-Schweinfurt: Insinööripalvelut

  • Julkaistu
    22/08/2019
  • Määräaika
    19/09/2019
  • Sopimus tehty
    15/01/2020
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Stadt Schweinfurt
Suorituspaikka
NUTS code: DE262 Schweinfurt, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: DE262 Schweinfurt, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71300000 Insinööripalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
248,585.43 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
LV 44-2019
Kuvaus

Die Stadt Schweinfurt errichtet im Rahmen der Konversion Askren Manor im neuen Stadtteil Bellevue auf dem Gelände der früheren Elementary-Middle-School den Neubau einer Grundschule, bestehend aus:
— 3-zügigen Grundschule,
— 2-fach Turnhalle inkl. 180 Zuschauerplätze,
— Freisportanlage,
— zugehörige Freianlagen mit Pausenhof, Parkplätzen und Hol-Bring-Zone.
Kindertageseinrichtung, bestehend aus 5 Gruppen:
— Kindergarten für 52 Kinder,
— Krippe für 24 Kinder,
— Hort für 25 Kinder,
— Zugehörige Freianlagen und Parkplätze.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://my.vergabe.bayern.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
CPV-koodi
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
248,585.43 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Tragraum Ingenieure PartmbB
Postiosoite: Nordostpark 25
Paikkakunta: Nürnberg
Postinumero: 90411
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.