Publications Office of the EU
Ranska-Bordeaux: Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Bordeaux: Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut

  • Julkaistu
    19/05/2018
  • Määräaika
    25/06/2018
  • Sopimus tehty
    28/01/2019
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Région Nouvelle-Aquitaine
Suorituspaikka
NUTS code: FRI31 Charente
Ostajan sijainti
NUTS code: FRI31 Charente
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
310,200.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2018P000S026830000
Kuvaus

MOE 1re phase — Appel à candidature — rénovation énergétique globale et réhabilitation des chambres d'internat — lycée Charles Augustin Coulomb à Angoulême (16).

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Région Nouvelle Aquitaine
Postiosoite: 14 rue François de Sourdis
Paikkakunta: Bordeaux
NUTS-koodi: FRI31
Postinumero: 33077
Maa: FRA
Pääosoite: http://www.nouvelle-aquitaine.fr
Sähköisesti:
https://demat-ampa.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=20250&orgAcronyme=cr-aquitaine
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
310,200.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Cabinet Genaud Architecture
Postiosoite: 5 place du Palet
Paikkakunta: Angoulême
Postinumero: 16000
Maa: FRA

Virallinen nimi: C2J Ingénierie
Postiosoite: 7 place de la Mairie
Paikkakunta: Saint-Groux
Postinumero: 16230
Maa: FRA

Virallinen nimi: Api Structures
Postiosoite: 176 rue de la Génoise, ZAC les Montagnes
Paikkakunta: Champniers
Postinumero: 16430
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.