Publications Office of the EU
Portugali-Angra do Heroísmo: Lääkintäkaasut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugali-Angra do Heroísmo: Lääkintäkaasut

  • Julkaistu
    10/03/2023
  • Määräaika
    05/04/2023
  • Tarjousten avaaminen
    06/04/2023
  • Sopimus tehty
    19/04/2023
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Suorituspaikka
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Ostajan sijainti
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
24111500 Lääkintäkaasut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
527,502.14 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
527,501.18 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
21/0001/2023
Kuvaus

Fornecimento de Gases Medicinais ao Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, EPER

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Kansallinen rekisterinumero: 512105030
Postiosoite: Canada do Breado
Paikkakunta: Angra do Heroísmo
NUTS-koodi: PT200
Postinumero: 9700-049
Maa: PRT
Yhteyshenkilö: Aida Bettencourt
Pääosoite: www.hseit.pt
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
06/04/2023 10:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
527,502.14 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
527,501.18 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: AIR LIQUIDE Medicinal, SA
Postiosoite: Rua Dr. António Loureiro Borges, nº 4, 3º piso
Paikkakunta: Algés
Postinumero: 1495-131
Maa: PRT
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.