Publications Office of the EU
Tšekki-Praha: Keinonivelet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Tšekki-Praha: Keinonivelet

  • Julkaistu
    26/12/2023
  • Määräaika
    22/01/2024
  • Tarjousten avaaminen
    22/01/2024
  • Sopimus tehty
    22/04/2024
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Fakultní nemocnice v Motole
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33141750 Keinonivelet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,806,278.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,806,278.00 CZK
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
2314800AA
Kuvaus

Tämän sopimuksen kohteena on kyynärvelten korvikkeiden jatkuva toimittaminen potilaille, joilla I. ortopedinen klinikka 1 häviää kyynärliitoksen tulehduksellista, traumaperäistä tai rappeutumista. LF UK ja FN Motol. Lisäksi palvelun kohteena on maksuton lainaus pyörivästä työkalusta, jolla on ajovoima, siinä määrin kuin ostosopimuksen liitteessä 1 – Luettelo tavaroista, joilla on yksikköhinta, ja ostosopimuksen liitteessä 2.
Jäsenvaltio

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Fakultní nemocnice v Motole
Kansallinen rekisterinumero: 00064203
Postiosoite: V úvalu 84/1
Paikkakunta: Praha - Motol
NUTS-koodi: CZ010
Postinumero: 15006
Maa: CZE
Yhteyshenkilö: Bc. Anna Navrátilová
Pääosoite: http://www.fnmotol.cz
Sähköisesti:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFnm
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
22/01/2024 10:05
CPV-koodi

33141750 - Keinonivelet

33183000 - Ortopediset tuet

33180000 - Tukitoiminnot

Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.