Publications Office of the EU
Saksa-Braunschweig: Alle 10 henkilön kuljetukseen tarkoitetut moottoriajoneuvot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Saksa-Braunschweig: Alle 10 henkilön kuljetukseen tarkoitetut moottoriajoneuvot

  • Julkaistu
    11/08/2018
  • Määräaika
    20/09/2018
  • Tarjousten avaaminen
    23/09/2018
  • Sopimus tehty
    13/11/2018
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Stadt Braunschweig
Suorituspaikka
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34115200 Alle 10 henkilön kuljetukseen tarkoitetut moottoriajoneuvot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
264,243.80 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
2018/S 154-352814
Kuvaus

Lieferung von 4 Mannschaftstransportwagen mit der Option auf ein weiteres Fahrzeug

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Stadt Braunschweig
Paikkakunta: Braunschweig
NUTS-koodi: DE911
Maa: DEU
Yhteyshenkilö: Die Angebotsabgabe ist nur elektronisch unter den beiden nachfolgend genannten Internetadressen (http:..) zugelassen. Die direkte Abgabe von Angeboten an die Stadt Braunschweig ist nicht zugelassen
Pääosoite: http://root.deutsche-evergabe.de/portal/default.aspx?Portal=nds
Sähköisesti:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/dd8f3a57-93b0-44e1-b03c-86806ee95d5b
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
23/09/2018 08:00
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.