Publications Office of the EU
Unkari-Kecskemét: Erilaiset tiedonrekisteröintilaitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Unkari-Kecskemét: Erilaiset tiedonrekisteröintilaitteet

  • Julkaistu
    11/10/2022
  • Määräaika
    17/11/2022
  • Peruttu
    23/11/2022
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
Suorituspaikka
NUTS code: HU331 Bács-Kiskun
Ostajan sijainti
NUTS code: HU331 Bács-Kiskun
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
31644000 Erilaiset tiedonrekisteröintilaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
EKR001412792022
Kuvaus

Elitsport támogató és online közvetítési rendszer
1. rész: Adásvételi szerződés elitsport támogató rendszer beszerzésére a kosárlabda szakosztály részére
2. rész: Adásvételi szerződés online közvetítési rendszer beszerzésére a kosárlabda szakosztály részére
VI.3) pont folyt.:
13. Az eljárás eredményéről az ajánlatkérő a Kbt. 70. § alapján legkésőbb az ajánlati kötöttség lejártát megelőző napon az ajánlatok elbírálásáról szóló összegezés megküldésével írásban tájékoztatja az ajánlattevőket, figyelemmel a Kbt. 79. § (1)-(2) bekezdéseire.
14. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a Kbt. 73. § (5) bekezdésére.
15. Ajánlatkérő a szerződés teljesítése érdekében nem írja elő és nem teszi lehetővé projekttársaság létrehozását sem az önálló, sem a közös ajánlattevők esetében.
16. Ajánlatkérő az eljárás során az ajánlatok bírálata kapcsán a Kbt. 81. § (4) és (5) bekezdésben foglaltak szerint jár el.
17. Alvállalkozó igénybevételére a Kbt. 138. § szerint van lehetőség.
18. Az ajánlati kötöttségre vonatkozó IV.2.6. pontot a Kbt. 81.§ (11) bekezdés rendelkezéseivel összhangban kell értelmezni, így ajánlatkérő a 1 hónap alatt 30 napot ért.
19. FAKSZ: dr. Simon Krisztián 01065.
20. Ajánlattevő köteles ajánlatában csatolni a közbeszerzési dokumentumok részét képező árazatlan költségvetést, valamennyi tételére kiterjedően beárazva, cégszerűen aláírva.
21. Ajánlattevő köteles ajánlatában csatolni a KD részét képező termékleírást kitöltve, cégszerűen aláírva. Ajánlattevőnek az eszközlistában fel kell tüntetni a megajánlott termék megnevezését és típusát, valamint a termék gyártójának megnevezését és származási helyét, a termék leírását. Felhívjuk a tisztelt Ajánlattevő figyelmét, hogy a kiadott árazatlan eszközlista tételein és a benne szereplő mennyiségeken nem módosíthat, azokat nem egészítheti ki. Amennyiben az eszközlistában szereplő specifikációk helyett mást kíván megajánlani, köteles a megajánlott termék egyenértékűségét a Kr. 46. § (3)-(4) bekezdése alapján igazolni. Amennyiben az eszközlistában szereplő specifikációk helyett mást kíván az Ajánlattevő megajánlani, úgy ennek tényét is köteles feltüntetni az ajánlatban szereplő eszközlistában.
Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az ajánlatban a gyártó és a típus megadásának hiánya nem hiánypótolható, illetve az ajánlatban megadott paraméter hiánypótlás keretében nem változtatható meg.
22. Ajánlatkérő nem alkalmazza a Kbt. 75. § (2) bekezdés e) pontját.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
Kansallinen rekisterinumero: 26338958203
Postiosoite: Izsáki Út 1.
Paikkakunta: Kecskemét
NUTS-koodi: HU331
Postinumero: 6000
Maa: HUN
Yhteyshenkilö: Ivkovicné Béres Tímea
Pääosoite: http://juniorsportkft.hu/
Sähköisesti:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001412792022/reszletek
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.