Publications Office of the EU
Kreikka-Acharnes: Veriryhmäreagenssit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kreikka-Acharnes: Veriryhmäreagenssit

  • Julkaistu
    21/02/2018
  • Määräaika
    29/03/2018
  • Tarjousten avaaminen
    04/04/2018
  • Sopimus tehty
    21/11/2018
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Εθνικό Κέντρο Αιμοδοσίας (Ε.ΚΕ.Α.)
Suorituspaikka
NUTS code: EL305 Ανατολική Αττική
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33696100 Veriryhmäreagenssit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
997,068.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
942,889.21 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
02/18
Kuvaus

Προμήθεια αντιδραστηρίων, για την εξακρίβωση ομάδων αίματος, με συνοδό εξοπλισμό — Τεχνικές στηλών και στερεάς φάσης.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
04/04/2018 12:00
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.