-
Julkaistu24/11/2017
-
Määräaika08/01/2018
-
Tarjousten avaaminen08/01/2018
-
Sopimus tehty20/02/2018
-
Tänään02/09/2026
Näytönluku
Ranska-Paris La Défense: Taidepalvelut
Le présent accord cadre est non alloti et mono-attributaire. Cet accord-cadre est à prix mixte avec une partie à montant global et forfaitaire (Dpgf) et une partie à prix unitaire sur bons de commandes sans montant minimum annuel mais avec un montant maximum annuel de 15 000 euro(s). Le titulaire a la charge d'assumer la direction artistique de deux expositions, l'une dans l'espace public et l'autre dans un espace fermé appelé Salle des colonnes.
Virallinen nimi: EPGD
Postiosoite: Tour Manhattan 5,6 place de l'Iris
Paikkakunta: La Défense Cedex
NUTS-koodi: FR105
Postinumero: 92095
Maa: FRA
Pääosoite: http://www.ladefense.fr/
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Postiosoite: 33 rue de Crussol
Paikkakunta: Paris
Postinumero: 75011
Maa: FRA
Virallinen nimi: Supporter l'Art
Postiosoite: 107 avenue Simon Bolivar
Paikkakunta: Paris
Postinumero: 75019
Maa: FRA
Virallinen nimi: Jigsaw
Postiosoite: 41 bis boulevard Voltaire
Paikkakunta: Paris
Postinumero: 75011
Maa: FRA
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.