-
Julkaistu23/04/2019
-
Määräaika05/06/2019
-
Tarjousten avaaminen05/06/2019
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
Luxemburg-Luxemburg: Asbestin poistotyöt
2452 — Ancien couvent Useldange — travaux de désamiantage.
Virallinen nimi: Fonds du Logement
Postiosoite: 52, boulevard Marcel Cahen
Paikkakunta: Luxembourg
NUTS-koodi: LU00
Postinumero: L-1311
Maa: LUX
Pääosoite: https://www.pmp.lu
Sähköisesti:
https://pmp.b2g.etat.lu/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=17725&orgAcronyme=t5y
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.