Publications Office of the EU
Rakennusten puhdistus BSR-ominaisuuksilla - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Rakennusten puhdistus BSR-ominaisuuksilla

  • Julkaistu
    07/05/2024
  • Määräaika
    13/06/2024
  • Tarjousten avaaminen
    13/06/2024
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Berliner Stadtreinigungsbetriebe (AöR)
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE300 Berlin
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90911200 Siivouspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
1000003351
Kuvaus

Berliner Stadtreinigungsbetrieben (BSR) mainostaman palvelun tarkoituksena on puhdistaa rakennus kahdessa noin 23 500 neliömetrin suuruisessa rakennuserässä. Kunnossapitosiivoukseen kuuluu erilaisen lian poistaminen erilaisilta lattia- ja seinäpinnoilta, huonekaluista ja tiloista sekä kaikenlaisia laseja itse kiinteistöistä. Lisäksi liitännäispalvelut tilataan puitesopimuksen muodossa, ja ne on suoritettava kyseisen sopimuksen kohteena olevan erän puitteissa. Lisäpalvelujen, kuten perussiivousten ja valinnaisten väliaikaisten lisäpalvelujen, erityisestä tilaamisesta vastaa neuvonantoryhmä kirjallisella tai tekstimuotoisella haulla. Lisätietoja palvelujen tarjoamisesta on tarjouseritelmän osassa C – Tarjouseritelmät liitteineen.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
13/06/2024 10:05
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.