Publications Office of the EU
J. K. ŁUKOWICZ:n SANITARIAJÄRJESTELYJÄ KOSKEVIEN OTOLARYNGOLOGISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL J. K. ŁUKOWICZ:n SANITARIAJÄRJESTELYJÄ KOSKEVIEN ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ODERNISATIONAL J. K. ŁUKOWICZ:NISATIONAL SECIAL SECIALISTAL ORGANISATIONAL CHILEN ja lääketieteellisten laitteiden ostaminen. - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

J. K. ŁUKOWICZ:n SANITARIAJÄRJESTELYJÄ KOSKEVIEN OTOLARYNGOLOGISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL J. K. ŁUKOWICZ:n SANITARIAJÄRJESTELYJÄ KOSKEVIEN ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ORGANISATIONAL ODERNISATIONAL J. K. ŁUKOWICZ:NISATIONAL SECIAL SECIALISTAL ORGANISATIONAL CHILEN ja lääketieteellisten laitteiden ostaminen.

  • Julkaistu
    26/09/2025
  • Määräaika
    07/10/2025
  • Tarjousten avaaminen
    07/10/2025
  • Sopimus tehty
    24/12/2025
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL637 Chojnicki
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45210000 Talonrakentaminen
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
10,487,225.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
FZAP-380-17/25
Kuvaus

Sopimuksen kohteena on OTOLARYNGOLOGICAL SURGICAL-, SURGICAL- ja SURGICAL-myymälöiden MODERNISointi ja SURGICAL-myymälöiden mukauttaminen SANITAR-standardeihin J. K. ŁUKOWICZin ERITYISESSÄ ERITYISVAATIMUKSESSA lääkkeissä ja lääketieteellisten laitteiden ostaminen.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/szpital_chojnice
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.platformazakupowa.pl/pn/szpital_chojnice
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
07/10/2025 11:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

45210000 - Talonrakentaminen

71220000 - Arkkitehtoniset suunnittelupalvelut

45317000 - Muut sähköasennukset

45451000 - Sisustustyöt

33182100 - Defibrillaattori

45422000 - Kirvesmiehen- ja puusepäntyöt

45262000 - Muut erikoisrakennustyöt kuin kattotyöt

45200000 - Maa-, tie- ja vesirakennustöiden ja muiden rakennustöiden kokonais- tai osaurakat

45223000 - Rakenteiden rakennustyöt

33123200 - Elektrokardiografialaitteet

45220000 - Rakennelmiin ja teknisiin rakenteisiin liittyvät työt

45432130 - Lattianpäällystystyöt

33192100 - Lääketieteelliseen käyttöön tarkoitetut vuoteet

45431000 - Laatoitustyöt

45215100 - Terveydenhoidon rakennusten rakentamistyöt

45215140 - Sairaalatilojen rakennustyöt

45314000 - Televiestintälaitteiston asennustyöt

71248000 - Hankkeiden ja dokumentaation valvonta

79930000 - Muotoilun/suunnittelun palvelut

33192230 - Leikkauspöydät

33193120 - Pyörätuolit

45441000 - Lasitustyöt

45311200 - Sähköasennustyöt

38423100 - Painemittarit

45410000 - Rappaustyöt

45331000 - Lämmitys-, ilmanvaihto- ja ilmastointilaitteiden asennustyöt

45440000 - Maalaus- ja lasitustyöt

45343000 - Paloturvallisuutta parantavat asennustyöt

31524110 - Leikkaussalivalaisimet

33112200 - Ultraääniyksikkö

45232460 - Saniteettitilojen työt

33160000 - Leikkaussalin tekniikka

45316000 - Valaistus- ja merkinantojärjestelmien asennustyöt

45400000 - Rakennusten lopputyöt

45421000 - Puusepäntyöt

45312000 - Hälytysjärjestelmien ja antennien asennustyöt

45320000 - Eristystyöt

45450000 - Muut rakennusten lopputyöt

71200000 - Arkkitehtipalvelut

45442000 - Suojapinnoitusten levitystyöt

71320000 - Insinöörialan suunnittelupalvelut

33100000 - Lääketieteelliset laitteet

33195000 - Potilasvalvontajärjestelmä

45330000 - Putkityöt

79932000 - Sisustussuunnittelupalvelut

33167000 - Kirurgiset lamput

45432000 - Lattianteko- ja -päällystystyöt, seinänverhoilu- ja tapetointityöt

45453000 - Tarkastus- ja kunnostustyöt

45323000 - Äänieristystyöt

45215130 - Klinikoiden rakennustyöt

33111000 - Röntgenlaitteet

Myöntämisperuste
Ocena jakości sprzęt medyczny (OJ)
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
10,487,225.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: MARBRUK M. KWIATKOWSKI SP. K.
Postiosoite:
Paikkakunta: CHARZYKOWY
Postinumero: 89-60
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.