Publications Office of the EU
Slovakia-Bratislava: Vastapainevoimalaitosten rakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Slovakia-Bratislava: Vastapainevoimalaitosten rakennustyöt

  • Julkaistu
    23/01/2023
  • Määräaika
    20/04/2023
  • Sopimus tehty
    03/07/2024
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
MH Teplárenský holding, a.s.
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45251220 Vastapainevoimalaitosten rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
29,179,736.80 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
VS ZIL 7
Kuvaus

Predmetom zákazky je realizácia energetického zdroja na výrobu tepla a elektriny na technologickej koncepcii dvoch (2) plynových motorov a ostatného príslušenstva. Súčasťou diela je aj rekonštrukcia distribučného transformátora T10 s
dodávkou nového transformátora s príslušenstvom.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/36723/summary
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
29,179,736.80 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: PPA CONTROLL, a.s.
Postiosoite:
Paikkakunta: Bratislava
Postinumero: 83000
Maa:
Virallinen nimi: innogy Energo, s.r.o.
Postiosoite:
Paikkakunta: Praha
Postinumero: 10800
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.