Publications Office of the EU
OBRAS RELATIVAS AL PROYECTO EJECUTIVO DE MEJORA DE LA SEGURIDAD Y LA EFICIENCIA ENERGÉTICA DEL TÚNEL DE LA ROVIRA Y DEL MANUAL DE EXPLOTACIÓN EN FASE DE PROYECTO EN EL DISTRITO DE HORTA GUINARDÓ EN BARCELONA, CON MEDIDAS DE CONTRATACIÓN PÚBLICA SOSTENIBLE - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

OBRAS RELATIVAS AL PROYECTO EJECUTIVO DE MEJORA DE LA SEGURIDAD Y LA EFICIENCIA ENERGÉTICA DEL TÚNEL DE LA ROVIRA Y DEL MANUAL DE EXPLOTACIÓN EN FASE DE PROYECTO EN EL DISTRITO DE HORTA GUINARDÓ EN BARCELONA, CON MEDIDAS DE CONTRATACIÓN PÚBLICA SOSTENIBLE

  • Julkaistu
    17/06/2024
  • Määräaika
    17/06/2024
  • Sopimus tehty
    31/10/2024
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Barcelona d’Infraestructures Municipals, SA
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES511 Barcelona
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45220000 Rakennelmiin ja teknisiin rakenteisiin liittyvät työt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
16,965,938.93 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
12,263,546.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
607.2024.009
Kuvaus

OBRAS RELATIVAS AL PROYECTO EJECUTIVO DE MEJORA DE LA SEGURIDAD Y LA EFICIENCIA ENERGÉTICA DEL TÚNEL DE LA ROVIRA Y DEL MANUAL DE EXPLOTACIÓN EN FASE DE PROYECTO EN EL DISTRITO DE HORTA GUINARDÓ EN BARCELONA, CON MEDIDAS DE CONTRATACIÓN PÚBLICA SOSTENIBLE

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://licitacions.bcn.cat/organismos/26
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: sallittu
https://licitacions.bcn.cat/organismos/26
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: VÉASE EL PLIEGO
Painotus (prosentteina, tarkka) : 10
Arvioitu arvo
16,965,938.93 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
12,263,546.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: UTE TUNEL DE LA ROVIRA (ACCIONA CONSTRUCCION,S.A-COPCISA, S.A)
Postiosoite:
Paikkakunta: Hospitalet de Llobregat
Postinumero: 08902
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.