Publications Office of the EU
Slovenia-Ljubljana: Muiden kovien aineiden kuin metallien työstökoneet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Slovenia-Ljubljana: Muiden kovien aineiden kuin metallien työstökoneet

  • Julkaistu
    28/02/2023
  • Määräaika
    30/03/2023
  • Peruttu
    26/05/2023
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA ELEKTROTEHNIKO
Suorituspaikka
NUTS code: SI Slovenija
Ostajan sijainti
NUTS code: SI Slovenija
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
42640000 Muiden kovien aineiden kuin metallien työstökoneet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
340,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
85,163.93 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
401-2/2023-2
Kuvaus

Nakup sistema za mikroobdelavo tankih plasti po sklopih

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA ELEKTROTEHNIKO
Kansallinen rekisterinumero: 1626965000
Postiosoite: Tržaška cesta 25
Paikkakunta: Ljubljana
NUTS-koodi: SI
Postinumero: 1000
Maa: SVN
Yhteyshenkilö: Nataša Suša
Pääosoite: http://www.fe.uni-lj.si/
Sähköisesti:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=22874
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one lot only
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
30/03/2023 10:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

42640000 - Muiden kovien aineiden kuin metallien työstökoneet

38630000 - Astronomiset ja optiset välineet

38500000 - Testaus- ja koelaitteet

38000000 - Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)

38636000 - Optiset erikoislaitteet

Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.