Publications Office of the EU
Alustan, korin ja palokunnan tekninen lastaus palontorjuntaryhmäajoneuvon HLF 20 hankintaa varten standardin DIN 14530-27 mukaisesti - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Alustan, korin ja palokunnan tekninen lastaus palontorjuntaryhmäajoneuvon HLF 20 hankintaa varten standardin DIN 14530-27 mukaisesti

  • Määräaika
    07/04/2026
  • Tarjousten avaaminen
    07/04/2026
  • Julkaistu
    24/04/2026
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Große Kreisstadt Leutkirch im Allgäu
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE148 Ravensburg
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34144210 Paloautot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
AV273767-EU
Kuvaus

Alustan, korin ja lastauksen toimitus

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av273767-eu
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
07/04/2026 10:30
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.