Publications Office of the EU
CAFM-ohjelmistojen hankinta - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

CAFM-ohjelmistojen hankinta

  • Sopimus tehty
    12/11/2024
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Land Hessen, vertreten durch die Hessische Zentrale für Datenverarbeitung
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE714 Wiesbaden, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72200000 Ohjelmointi ja siihen liittyvät neuvontapalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,218,756.50 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
VG-3000-2023-0019
Kuvaus

Teknisten, infrastruktuuri- ja kaupallisten prosessien tehokkaaseen tukemiseen ja hallintaan. Tilojen hallinta / tilojen hallinta on ottaa käyttöön yhtenäinen, standardoitu ja räätälöity CAFM-järjestelmä.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Preis
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
4,218,756.50 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: pit - cup GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Heidelberg
Postinumero: 69115
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.