Publications Office of the EU
Yhdistynyt kuningaskunta-Carlisle: Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Yhdistynyt kuningaskunta-Carlisle: Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut

  • Julkaistu
    07/11/2018
  • Määräaika
    19/12/2018
  • Tarjousten avaaminen
    19/12/2018
  • Sopimus tehty
    19/02/2019
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Cumbria County Council
Suorituspaikka
NUTS code: UKD1 Cumbria
Ostajan sijainti
NUTS code: UKD1 Cumbria
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
245,000.00 GBP
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
210,000.00 GBP
Tarjouspyynnön viitenumero
DN374805
Kuvaus

For the provision of condition surveys across the identified road network.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.the-chest.org.uk/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
19/12/2018 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
245,000.00 GBP
Sopimuksen lopullinen arvo
210,000.00 GBP
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Ginger Lehmann Ltd
Postiosoite: 12 Hamilton Terrace
Paikkakunta: Leamington Spa
Postinumero: CV32 4LY
Maa: GBR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.