Publications Office of the EU
Moldova-Chișinău: Insinööripalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Moldova-Chișinău: Insinööripalvelut

  • Julkaistu
    31/07/2023
  • Määräaika
    15/08/2023
  • Tarjousten avaaminen
    15/08/2023
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Administratia de Stat a Drumurilor
Suorituspaikka
NUTS code: Moldova
Ostajan sijainti
NUTS code: Moldova
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71300000 Insinööripalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
285,948.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Työt liikennekäytävään nro 5, R13 – Ivanovca – Izvatori – Vantița – Ocolina – R14 kuuluvien teiden kunnostamista ja parantamista koskevan hankkeen päivittämiseksi.
https://mtender.gov.md/tenders/ocds-b3wdp1-MD-1690368091342?tab=contract-notice
Suomi

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Administratia de Stat a Drumurilor
Kansallinen rekisterinumero: 1003600023559
Postiosoite: mun. Chisinau , str. Bucuriei 12a
Paikkakunta: Chisinau
NUTS-koodi: MD
Postinumero: 2004
Maa: MDA
Yhteyshenkilö: Turcan Natalia
Pääosoite: www.asd.md
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
15/08/2023 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
285,948.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.