Publications Office of the EU
Romania-Târgu Mureș: Energiamittarit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romania-Târgu Mureș: Energiamittarit

  • Julkaistu
    17/10/2017
  • Määräaika
    10/12/2017
  • Sopimus tehty
    08/05/2018
  • Tänään
    07/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: RO125 Mureş
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
38551000 Energiamittarit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
80,400,000.00 RON
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
49,380,000.00 RON
Tarjouspyynnön viitenumero
Caiet de sarcini nr. 18675
Kuvaus

Contoarele de gaz cu membrana G4, sunt produse utilizate de catre Delgaz Grid SA in sistemul de distributie a gazelor naturale pentru masurarea consumurilor de gaze naturale a utilizatorilor casnici, conform cerintelor din Caietul de sarcini/Specificatia Tehnica si Anexele acestuia.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
80,400,000.00 RON
Sopimuksen lopullinen arvo
49,380,000.00 RON
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Elster Aeroteh S.R.L.
Postiosoite: Bulevardul Iuliu Maniu nr. 220A, sector 6
Paikkakunta: București
Postinumero: 061126
Maa: ROU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.