Publications Office of the EU
Yhdistynyt kuningaskunta-Hull: Tietotekniset tuki- ja neuvontapalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Yhdistynyt kuningaskunta-Hull: Tietotekniset tuki- ja neuvontapalvelut

  • Julkaistu
    17/06/2019
  • Määräaika
    09/08/2019
  • Tarjousten avaaminen
    09/08/2019
  • Sopimus tehty
    20/12/2019
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
NHS Hull Clinical Commissioning Group
Suorituspaikka
NUTS code: UKE1 East Yorkshire and Northern Lincolnshire
Ostajan sijainti
NUTS code: UKE1 East Yorkshire and Northern Lincolnshire
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72600000 Tietotekniset tuki- ja neuvontapalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,854,430.00 GBP
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
6,139,000.00 GBP
Tarjouspyynnön viitenumero
HCCG/2019/03/LP
Kuvaus

NHS North Lincolnshire Clinical Commissioning Group, NHS North East Lincolnshire Clinical Commissioning Group and NHS England (‘the Commissioners’) are seeking an IT delivery partner who will provide a proactive, responsive and customer focused GP IT support service to member GP practices.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: NHS Hull Clinical Commissioning Group
Postiosoite: 2nd Floor, Wilberforce Court, Alfred Gelder Street
Paikkakunta: Hull
NUTS-koodi: UKE1
Postinumero: HU1 1UY
Maa: GBR
Pääosoite: https://www.hullccg.nhs.uk
Sähköisesti:
https://www.nhssourcing.co.uk
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
09/08/2019 13:15
CPV-koodi

72600000 - Tietotekniset tuki- ja neuvontapalvelut

85000000 - Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut

85100000 - Terveyspalvelut

Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
4,854,430.00 GBP
Sopimuksen lopullinen arvo
6,139,000.00 GBP
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: N3i Ltd
Postiosoite: 5 Beacon Way
Paikkakunta: Hull
Postinumero:
Maa: GBR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.