Publications Office of the EU
Portugali-Coimbra: Arkkitehti-, insinööri- ja suunnittelupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugali-Coimbra: Arkkitehti-, insinööri- ja suunnittelupalvelut

  • Julkaistu
    22/04/2022
  • Määräaika
    18/05/2022
  • Tarjousten avaaminen
    19/05/2022
  • Sopimus tehty
    11/07/2022
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Instituto Politécnico de Coimbra
Suorituspaikka
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Ostajan sijainti
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71240000 Arkkitehti-, insinööri- ja suunnittelupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
250,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
154,200.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
CP_03_IPC_2022
Kuvaus

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS PARA ELABORAÇÃO DO PROJETO ESPAÇO U | SC.IPC

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Instituto Politécnico de Coimbra
Kansallinen rekisterinumero: 600027350
Postiosoite: Rua da Misericórdia, Lagar dos Cortiços
Paikkakunta: Coimbra
NUTS-koodi: PT16E
Postinumero: 3045-093
Maa: PRT
Pääosoite: www.ipc.pt
Sähköisesti:
www.anogov.com
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
19/05/2022 09:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
250,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
154,200.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: PROSPECTIVA - PROJECTOS, SERVICOS, ESTUDOS, S.A.
Postiosoite:
Paikkakunta: Lisboa
Postinumero:
Maa: PRT
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.