Publications Office of the EU
Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029 - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029

  • Julkaistu
    28/03/2025
  • Määräaika
    28/04/2025
  • Sopimus tehty
    28/05/2025
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism
Suorituspaikka
NUTS code: anyw
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79956000 Messujen ja näyttelyjen järjestäminen
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
8,250,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
8,250,000.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Účelem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění průběžných a opakovaných služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu spojených s prezentací zadavatele, které budou realizovány za podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách, v množství a termínech dle aktuální potřeby zadavatele v průběhu období 48 měsíců od účinnosti Rámcové dohody, a to na základě dílčích objednávek zadavatele. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 tvoří přílohu č. 7 této zadávací dokumentace. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 byl zadavatelem zpracován na základě jeho předchozích zkušeností a praxe a je orientační. Zadavatel uvádí, že za dobu platnosti a účinnosti Rámcové dohody (48 měsíců) nemusí být realizovány všechny veletrhy uvedené v seznamu. Zadavatel si současně vyhrazuje možnost zařadit do plánu veletrhů k realizaci za podmínek stanovených v těchto zadávacích podmínkách, zejména v příloze č. 5 této zadávací dokumentace – závazný návrh Rámcové dohody, i jiný v orientačním seznamu konkrétně neuvedený zahraniční veletrh. Konkrétní realizované veletrhy budou vycházet z aktuálních potřeb zadavatele.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kvalita předloženého (ukázkového) návrhu menu
Arvioitu arvo
8,250,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
8,250,000.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: AL - SYSTEM EXPO s.r.o.
Postiosoite:
Paikkakunta: Ledenice
Postinumero: 37311
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.