Publications Office of the EU
Espanja-Valencia: Kaasuöljyt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Valencia: Kaasuöljyt

  • Julkaistu
    12/04/2022
  • Määräaika
    09/05/2022
  • Tarjousten avaaminen
    24/05/2022
  • Sopimus tehty
    30/08/2022
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Suorituspaikka
NUTS code: ES523 Valencia / València
Ostajan sijainti
NUTS code: ES523 Valencia / València
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09134000 Kaasuöljyt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
396,694.20 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
198,347.10 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
04101/2021/240-su
Kuvaus

Suministro de combustible (gasóleo) para calefacción de los colegios públicos,

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Kansallinen rekisterinumero: P4625200C
Postiosoite: Plaça de l'Ajuntament, 1
Paikkakunta: València
NUTS-koodi: ES523
Postinumero: 46002
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Pääosoite: http://www.valencia.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
24/05/2022 09:30
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
396,694.20 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
198,347.10 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Repsol Comercial de Productos Petrolíferos, S.A.
Postiosoite: Méndez Álvaro, 44
Paikkakunta: Madrid
Postinumero: 28045
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.