Publications Office of the EU
Espanja-Catarroja: Kulttuuritapahtumien järjestäminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Catarroja: Kulttuuritapahtumien järjestäminen

  • Julkaistu
    15/04/2019
  • Määräaika
    04/06/2019
  • Sopimus tehty
    20/07/2019
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Catarroja
Suorituspaikka
NUTS code: ES523 Valencia / València
Ostajan sijainti
NUTS code: ES523 Valencia / València
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79952100 Kulttuuritapahtumien järjestäminen
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,276,975.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
211,571.05 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
15
Tarjouspyynnön viitenumero
1268/2019
Kuvaus

Contrato Marco mixto de servicios y suministros accesorios para la producción de eventos, espectáculos y actividades recreativas, organizadas por el Ayuntamiento de Catarroja.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Catarroja
Kansallinen rekisterinumero: P4609600D
Postiosoite: Avenida Camí Real, 22, bajo, izquierda
Paikkakunta: Catarroja
NUTS-koodi: ES523
Postinumero: 46470
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Catarroja
Pääosoite: http://www.catarroja.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
CPV-koodi
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.