Publications Office of the EU
Romania-Bucuresti: Televiestintälaitteiden huolto - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romania-Bucuresti: Televiestintälaitteiden huolto

  • Ilmoitettu
    01/09/2016
  • Julkaistu
    04/10/2016
  • Määräaika
    28/11/2016
  • Sopimus tehty
    24/04/2017
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ministerul Apararii – Unitatea Militara 02415 Bucuresti
Suorituspaikka
NUTS code: RO România
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50330000 Televiestintälaitteiden huolto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
20,042,760.13 RON
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
6,655,000.00 RON
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Servicii de mentenanta preventiva si corectiva la echipamentele/instalatiile/centrele de comunicatii componenta unei retele militare nationale de comunicatii RTP/RMNC.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
20,042,760.13 RON
Sopimuksen lopullinen arvo
6,655,000.00 RON
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Marctel-SIT SRL
Postiosoite: Str. Dr. Louis Pasteur nr. 8, et. 1-2, sect. 5
Paikkakunta: Bucuresti
Postinumero: 050535
Maa: ROU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.