Publications Office of the EU
Bulgaria-Kardzhali: Öljytuotteet, polttoaineet, sähkö ja muut energian lähteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Kardzhali: Öljytuotteet, polttoaineet, sähkö ja muut energian lähteet

  • Sopimus tehty
    02/04/2021
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
В и К ООД
Suorituspaikka
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Ostajan sijainti
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09000000 Öljytuotteet, polttoaineet, sähkö ja muut energian lähteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
621,666.67
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
621,666.67 BGN
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Покупка на горива от бензиностанции за автомобилния парк на В и К ООД — Кърджали.
Прогнозните количества за 2 години са, както следва: автомобилен бензин А95Н — 40 000 л, дизелово гориво Б6 — 320 000 л.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
621,666.67
Sopimuksen lopullinen arvo
621,666.67 BGN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: „Петрол“ АД
Postiosoite: бул. „Черни връх“ № 43
Paikkakunta: София
Postinumero: 1407
Maa: BGR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.