Publications Office of the EU
Methane emmission detection equipment Turkmenistan - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Methane emmission detection equipment Turkmenistan

  • Sopimus tehty
    29/07/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Suorituspaikka
NUTS code: Turkmenistan
Ostajan sijainti
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
38300000 Mittalaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
-1.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
7000000515-4
Kuvaus

Gas measuring devices

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
CPV-koodi

38300000 - Mittalaitteet

38500000 - Testaus- ja koelaitteet

50400000 - Lääketieteellisten laitteiden ja tarkkuuslaitteiden korjaus ja huolto

50000000 - Korjaus- ja huoltopalvelut

Myöntämisperuste
Price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
-1.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Medilab SAL
Postiosoite:
Paikkakunta: Beirut
Postinumero: 1105 2120
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.