Publications Office of the EU
Achiziție tabletă e-paper cu husă de protecție și pen în cadrul Proiectului de Asistență Tehnică dedicat Punctului Național de Contact din România pentru Danube Region Programme (Programul pentru Regiunea Dunării) - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Achiziție tabletă e-paper cu husă de protecție și pen în cadrul Proiectului de Asistență Tehnică dedicat Punctului Național de Contact din România pentru Danube Region Programme (Programul pentru Regiunea Dunării)

  • Julkaistu
    13/12/2024
  • Määräaika
    20/01/2025
  • Peruttu
    04/03/2025
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Peruttu
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: RO321 Bucureşti
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30213200 Paneelitietokone
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,400.68 RON
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
26369185/4P/2024/DUNAREA
Kuvaus

Obiectul contractului îl constituie achiziția unei tablete e-paper. Descrierea produselor ce urmează a fi achiziţionate se regăseşte în caietul de sarcini. Termenul limită până la care se pot solicita clarificări la documentaţia de atribuire, inclusiv modelul de contract: cu 16 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. În conformitate cu prevederile art. 161 din Legea nr. 98/2016 privind achizitiile publice, cu modificările și completările ulterioare, autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în legătura cu documentația de atribuire în a 12-a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor în anunțul de participare.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.e-licitatie.ro
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.e-licitatie.ro
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
20/01/2025 14:00
Myöntämisperuste
Termenul de livrare
Arvioitu arvo
3,400.68 RON
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.