Publications Office of the EU
Espanja-Getafe: Muut lääkkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Getafe: Muut lääkkeet

  • Sopimus tehty
    13/01/2020
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Hospital Universitario de Getafe
Suorituspaikka
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Ostajan sijainti
NUTS code: ES300 Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33690000 Muut lääkkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
899,964.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
PAPC 2019-1-31
Kuvaus

PRÓRROGA PAPC 2019-1-31 (FAR) Suministro Medicamentos Hemoderivados CSL Behring S.A.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
899,964.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: CSL BEHRING, S.A.
Postiosoite:
Paikkakunta: Getafe
Postinumero:
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.