Publications Office of the EU
Malagan INSS:n maakunnallisen osaston ja siihen liittyvien keskusten kattava, ennaltaehkäisevä ja korjaava huoltopalvelu PPT:ssä varainhoitovuodeksi 2024. - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Malagan INSS:n maakunnallisen osaston ja siihen liittyvien keskusten kattava, ennaltaehkäisevä ja korjaava huoltopalvelu PPT:ssä varainhoitovuodeksi 2024.

  • Julkaistu
    28/07/2023
  • Määräaika
    01/09/2023
  • Tarjousten avaaminen
    19/09/2023
  • Sopimus tehty
    21/11/2023
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
INSS-Dirección Provincial de Málaga
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES300 Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50700000 Rakennuksen laitteiden korjaus ja huolto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
29 VC 300/2023
Kuvaus

Malagan INSS:n maakunnallisen osaston ja siihen liittyvien keskusten kattava, ennaltaehkäisevä ja korjaava huoltopalvelu PPT:ssä varainhoitovuodeksi 2024.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: INSS-Dirección Provincial de Málaga
Kansallinen rekisterinumero: Q2919002B
Postiosoite: C/ Huéscar, 4
Paikkakunta: Málaga
NUTS-koodi: ES617
Postinumero: 29007
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: INSS-Dirección Provincial de Málaga
Pääosoite: https://contrataciondelestado.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
19/09/2023 09:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: BROCOLI, S.L.
Postiosoite:
Paikkakunta: Málaga
Postinumero: 29004
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.