Publications Office of the EU
A31 - Äänensuojaus Maxévillessä - Turvallisuuden ja terveyden suojelun koordinointitehtävä CSPS - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

A31 - Äänensuojaus Maxévillessä - Turvallisuuden ja terveyden suojelun koordinointitehtävä CSPS

  • Julkaistu
    06/10/2025
  • Määräaika
    05/11/2025
  • Tarjousten avaaminen
    05/11/2025
  • Sopimus tehty
    08/01/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Direction Régionale de l'Environnement, de l'Aménagement et du Logement Grand Est
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FRF33 Moselle
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71317210 Terveys- ja turvallisuuskysymyksiä koskevat konsulttipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,669.98 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2025M0732
Kuvaus

Tämän sopimuksen kohteena olevat palvelut koskevat työlain L 4532-2 §:n ja sitä seuraavien pykälien säännösten mukaista turvallisuus- ja terveysalan koordinointitehtävää (CSPS), joka liittyy tieinvestointihankkeeseen "A31 - Äänekäs suojelu Maxévillessä".

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1716820
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1716820
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/11/2025 14:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Pertinence du dossier explicatif, au regard de la valeur technique
Painotus (prosentteina, tarkka) : 36
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Pertinence du dossier explicatif, au regard du cadre de Pgcsps
Painotus (prosentteina, tarkka) : 2
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Pertinence du dossier explicatif, au regard du cadre de Rjc
Painotus (prosentteina, tarkka) : 2
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Prix
Painotus (prosentteina, tarkka) : 60
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
5,669.98 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Prevlor-BTP
Postiosoite:
Paikkakunta: Luneville
Postinumero: 54300
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.