Publications Office of the EU
Yhdistynyt kuningaskunta-Lontoo: Koetusohjelmistojen kehittämispalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Yhdistynyt kuningaskunta-Lontoo: Koetusohjelmistojen kehittämispalvelut

  • Sopimus tehty
    21/11/2017
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
CGT — Cell and Gene Therapy (Catapult)
Suorituspaikka
NUTS code: UKH23 Hertfordshire
Ostajan sijainti
NUTS code: UKI44 Lewisham and Southwark
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72212170 Koetusohjelmistojen kehittämispalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
635,000.00 GBP
Tarjouspyynnön viitenumero
CON-0100WMS RFP
Kuvaus

Aiempi EUVL:n avoin menettely ja eteneminen eivät tarjonneet CGT:lle markkinoilta tarjousta, joka olisi riittänyt vastaamaan EU:n tarpeisiin. Tämän jälkeen CGT toteutti valittujen toimittajien kanssa ostopyynnön, jonka tuloksena yksi palveluntarjoaja täytti kriteerit ja tarjosi toimivan ratkaisun, minkä vuoksi tämä VEAT-ilmoitus julkaistiin. Mitään muuta ratkaisua ei löydetty täysin eritelmää koskevien vaatimusten mukaiseksi.
Suomi

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
635,000.00 GBP
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Mysoft Ltd
Postiosoite: Systems House, Blue Prior Business Park, Redfields Lane
Paikkakunta: Fleet, Hampshire
Postinumero: GU52 0RJ
Maa: GBR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.