Publications Office of the EU
Puola-Łódź: Tieliikennepalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Łódź: Tieliikennepalvelut

  • Julkaistu
    27/08/2013
  • Määräaika
    07/10/2013
  • Tarjousten avaaminen
    07/10/2013
  • Sopimus tehty
    21/10/2013
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
60100000 Tieliikennepalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,012,309.20 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
991,688.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Wynajem samochodów i świadczenie usług transportowych,przewożenie i przekazywanie krwi pełnej na warunkach zgodnych z ustaleniami w procedurze Zamawiającego.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
07/10/2013 10:30
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
1,012,309.20 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
991,688.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: PTU - TCS Ryszard Misiak
Postiosoite: Alabastrowa 7
Paikkakunta: Łódź
Postinumero: 93-641
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.