Publications Office of the EU
Puiden, pensaiden, kasvien, niittyjen, turvemaiden niitto, harvinaisten kasvipaikkojen suojelu Poleskin kansallispuistossa vuonna 2025 - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Puiden, pensaiden, kasvien, niittyjen, turvemaiden niitto, harvinaisten kasvipaikkojen suojelu Poleskin kansallispuistossa vuonna 2025

  • Sopimus tehty
    22/10/2025
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Poleski Park Narodowy
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL811 Bialski
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
77000000 Maatalous-, metsätalous-, puutarha-, vesiviljely- ja mehiläistalousalan palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
171,509.80 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

1. peltokasvien poistaminen poistamatta biomassaa (22,33 ha) 2. peltokasvien poistaminen poistamalla biomassa (4,55 ha) 3. niittyjen ja niittyjen niittäminen poistamalla leikattu biomassa (8,59 ha) 4. puiden ja pensaiden poistaminen poistamalla biomassa (2,75 ha) 5. vieraslajien metsästys (0,14 ha) 6. vieraslajien puiden ja pensaiden poistaminen (2,85 ha)

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Wykonanie części prac z polegających na usuwaniu drzew i krzewów lub odrośli drzew i krzewów lub wykaszaniu bez użycia narzędzi mechanicznych - 40%.
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
171,509.80 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Zakład Usług Leśnych Zbigniew Marciniak
Postiosoite:
Paikkakunta: Sobibór
Postinumero: 22-200 Włodawa
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.