Publications Office of the EU
Ranska-Chambéry: Jätteisiin liittyvät palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Chambéry: Jätteisiin liittyvät palvelut

  • Julkaistu
    06/04/2022
  • Määräaika
    02/05/2022
  • Tarjousten avaaminen
    02/05/2022
  • Sopimus tehty
    16/06/2022
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ght Savoie-Belley
Suorituspaikka
NUTS code: FRK Auvergne-Rhône-Alpes
Ostajan sijainti
NUTS code: FRK27 Savoie
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
311,134.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
20
Tarjouspyynnön viitenumero
2022_fcs_0004
Kuvaus

collecte et traitement des déchets des établissements du Ght Savoie-Belley et de la Blanchisserie des Hôpitaux de Savoie (Bhs)

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://agysoft.marches-publics.info/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
02/05/2022 12:05
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.