Publications Office of the EU
Saksa-Munster: Rakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Munster: Rakennustyöt

  • Ilmoitettu
    27/07/2018
  • Julkaistu
    26/09/2019
  • Määräaika
    24/10/2019
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Staatliches Baumanagement Lüneburger Heide
Suorituspaikka
NUTS code: DE931 Celle
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45000000 Rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
19S50556
Kuvaus

— 1 000 m2 Betonfahrbahn abbrechen;
— 240 m Betonhaubenkanal abbrechen;
— 3 700 m2 Oberboden abtragen/andecken;
— 2 400 m3 Boden lösen u. lagern;
— 750 m Borde;
— 5 000 m2 ungeb. Tragschichten;
— 800 m2 Betonsteinpflaster;
— 1 200 m2 bitum. Befestigung BK 1.8;
— 950 m2 Betondecke FD-Beton;
— 65 m Linienentwässerung;
— 1 650 m2 Betonfahrbahn;
— 200 m2 Schotterrasen;
— 570 m Rohrgraben bis 2,0 m Tiefe;
— 8 500 t Boden abfahren u. entsorgen;
— 1 000 m3 Austauschboden;
— 70 m Rohre DN 150/200 PE Schweißmuffe;
— 200 m Rohre PP DN 150;
— 150 m wie vor, DN 200;
— 150 m wie vor DN 250;
— 15 St. Schächte Beton u. PE;
— 1 000 m3 Sickerbecken;
— je 1 St. Drossel-/Schieberschacht;
— 450 m Kabelgraben, 100 m Zaun.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not specified
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.