Publications Office of the EU
Tšekki-Olomouc: Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Olomouc: Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut

  • Julkaistu
    28/07/2021
  • Määräaika
    24/08/2021
  • Tarjousten avaaminen
    24/08/2021
  • Sopimus tehty
    15/09/2021
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj
Suorituspaikka
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
154,251,800.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
9,453,782.95 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
SP8186/2021-521101
Kuvaus

Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace prioritních prvků plánu společných zařízení, a to protierozní mez PM1, lokální biokoridor LBK 9 a LBK 10 a zalesnění L1 navržených komplexní pozemkovou úpravou v k. ú. Stará Ves u Přerova, včetně následné 3leté péče o vysazenou zeleň.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://zakazky.spucr.cz/vz00034776
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
24/08/2021 09:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
154,251,800.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
9,453,782.95 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: KAVYL, spol. s r.o.
Postiosoite: Mohelno 452/1
Paikkakunta: Mohelno
Postinumero: 67575
Maa: CZE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.