Publications Office of the EU
Irlanti-Dublin: Varastointi- ja noutopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irlanti-Dublin: Varastointi- ja noutopalvelut

  • Julkaistu
    03/03/2021
  • Määräaika
    28/03/2021
  • Tarjousten avaaminen
    28/03/2021
  • Sopimus tehty
    01/06/2021
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Sport Ireland
Suorituspaikka
NUTS code: IE Éire/Ireland
Ostajan sijainti
NUTS code: IE Éire/Ireland
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
63121000 Varastointi- ja noutopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
360,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
360,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Sport Ireland 70
Kuvaus

The ADU wishes to appoint a qualified phlebotomy organisation to assist with the following services (the “Services”):
• The taking of blood samples in both in and out of competition and completion of relevant paperwork for each blood sample.
• The supply of waste disposal services including the disposal of the used equipment as per current Environment, Waste and Health and Safety Legislation.
• The storage of blood sampling equipment and transport equipment
• The preparation of transport equipment (which is supplied by the ADU) so that the samples are stored on-site and during transportation to Sport Irelands contracted lab at the correct temperature (2-12 degrees) and that a date logger device is activated and placed with the sample(s) before the transport container is sealed.
For the purposes of providing the Services, Sport Ireland are inviting tenders (“Tenders”) from qualified phlebotomy organisations who wish to provide the Services (“Tenderers”).

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Sport Ireland
Kansallinen rekisterinumero: 3384037AH
Postiosoite: The Courtyard, Sport Ireland Campus, Snugborough Rd, Co. Dublin
Paikkakunta: Dublin 15
NUTS-koodi: IE
Maa: IRL
Yhteyshenkilö: Colin Murphy
Pääosoite: www.sportireland.ie
Sähköisesti:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=183691&B=ETENDERS_SIMPLE
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
28/03/2021 16:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
360,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
360,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Biomed Diagnostics Ltd
Postiosoite: D17, M4 Interchange Park, Maynooth Road, Kildare Celbridge Ireland
Paikkakunta: Celbridge
Postinumero:
Maa: IRL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.