Publications Office of the EU
Saksa-Hof: Toimistokalusteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Hof: Toimistokalusteet

  • Julkaistu
    13/03/2019
  • Määräaika
    24/05/2019
  • Sopimus tehty
    28/06/2019
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ARGE der Volkshochschulen im Lkr. Hof e. V.
Suorituspaikka
NUTS code: DE249 Hof, Landkreis
Ostajan sijainti
NUTS code: DE249 Hof, Landkreis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
39130000 Toimistokalusteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
348,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
316,341.86 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2019-159792
Kuvaus

Los 1 Schreibtische, Container, Schränke:
— 44 Stück Schreibtische,
— 44 Stück Rollcontainer,
— 21 Stück Beistelltische,
— 99 Stück Ordnerschränke versch. Höhen,
— 38 Stück Ordnerregale, versch. Höhen,
— 4 Stück Garderobenschränke.
Los 2 Stühle:
— 62 Stück Büro- und Konferenzdrehstühle,
— 47 Stück Besucherstühle Swinger.
Los 3 Tische, Stühle für Konferenz- und Seminarräume:
— 91 Stück Klapptische rechteckig,
— 6 Stück Quadrattische,
— 6 Stück Medienarbeitsplätze,
— 243 Stück Seminarstühle,
— 19 Stück Spindschränke,
— 16 Stück Medienhocker,
— und div. Einzelmöbel.
Los 4 Konferenzbereich:
— 2 Stück Konferenztische für 10/18 Personen,
— 28 Stück Konferenzstühle.
Los 5 Möblierung Cafeteria:
— 45 Stück Stahlrohrstapelstühle,
— 30 Stück Cafeteriatische,
— 29 Stück stapelbare Barhocker,
— sowie div. Lounge-Sessel, Sitzwürfel, Bistrotische.
Los 6 Sonstige Möblierung:
— 5 Stück Flipcharts,
— 34 Stück Wandgarderoben,
— 29 Stück Whiteboards,
— 19 Stück Spindschränke,
— 16 Stück Mediationshocker,
— und diverse Einzelmöbel.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
348,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
316,341.86 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Wiesner-Hager Möbel GmbH
Postiosoite: Schürerstr. 3
Paikkakunta: Würzburg
Postinumero: 97080
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.