Publications Office of the EU
Puola-Turek: Farmaseuttiset tuotteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Turek: Farmaseuttiset tuotteet

  • Julkaistu
    28/10/2016
  • Määräaika
    06/12/2016
  • Tarjousten avaaminen
    06/12/2016
  • Sopimus tehty
    01/02/2017
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku
Suorituspaikka
NUTS code: PL414 Koniński
Ostajan sijainti
NUTS code: PL414 Koniński
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
315,770.64 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,184,861.59 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
14
Tarjouspyynnön viitenumero
PN XVI/2016
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku określonych w 14 pakietach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości znajdują się w Załączniku nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku
Postiosoite: ul. Poduchowne 1
Paikkakunta: Turek
NUTS-koodi: PL414
Postinumero: 62-700
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Urszula Niedbalska
Pääosoite: www.szpital.turek.pl
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
06/12/2016 09:15
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.