Publications Office of the EU
D-Leipzig: Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

D-Leipzig: Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt

  • Julkaistu
    07/02/2012
  • Määräaika
    21/03/2012
  • Tarjousten avaaminen
    21/03/2012
  • Sopimus tehty
    07/05/2012
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Stadt Leipzig - Hochbauamt
Suorituspaikka
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Vergabenummer: B12-6532-06-0086
Kuvaus

Uusi Erich-Kästnerin koulu, jossa on kolmikenttäinen urheiluhalli, Erfurter Str. 9, pienjännitevirta.
Suomi

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Stadt Leipzig, Verkehrs- und Tiefbauamt
Paikkakunta: Leipzig
Postinumero: 04092
Maa: DEU
Yhteyshenkilö: Abt. Bauverwaltung
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
21/03/2012 09:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: MTG-Kommunikations-Technik GmbH, Leipzig
Postiosoite: Portitzer Allee 8
Paikkakunta: Leipzig
Postinumero: 04329
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.