Publications Office of the EU
Kreikka-Tripoli: Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Kreikka-Tripoli: Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet

  • Sopimus tehty
    01/12/2014
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
15000000 Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
78,601.76
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
209,583.21 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
12514/26-06-2014 (αριθμός διακήρυξης)
Kuvaus

Σύμβασεις τροφίμων - είδη άρτου και αρτοσκευασμάτων, διάφορα είδη παντοπωλείου και κατεψυγμένα κρέατα, κατεψυγμένα ψαριά και χταπόδια και διάφορα οπωρολαχανικά και νωπών κρεάτων,

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
CPV-koodi

15000000 - Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet

15500000 - Maitotaloustuotteet

15810000 - Leipä ja muut tuoreet leipomo- ja konditoriatuotteet

15800000 - Sekalaiset elintarvikkeet

15200000 - Kalavalmisteet ja -säilykkeet

15330000 - Hedelmä- ja vihannesjalosteet

15300000 - Hedelmät, vihannekset ja vastaavat tuotteet

15890000 - Sekalaiset elintarvikkeet ja kuivatut tuotteet

03000000 - Maa-, karja-, kala- ja metsätaloustuotteet sekä vastaavat tuotteet

15110000 - Liha

15100000 - Eläintuotteet, liha ja lihatuotteet

Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
78,601.76
Sopimuksen lopullinen arvo
209,583.21 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ΕΠ. Ψυχογυιός και ΣΙΑ ΟΕ
Postiosoite:
Paikkakunta:
Postinumero:
Maa: GRC
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.