Publications Office of the EU
Alankomaat-Amersfoort: Auditointi- ja tarkastuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Alankomaat-Amersfoort: Auditointi- ja tarkastuspalvelut

  • Julkaistu
    24/11/2020
  • Määräaika
    25/01/2021
  • Sopimus tehty
    03/08/2021
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Het Waterschapshuis
Suorituspaikka
NUTS code: NL Nederland
Ostajan sijainti
NUTS code: NL Nederland
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79212000 Auditointi- ja tarkastuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
750,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
695,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Z1645
Kuvaus

Aanbestedende dienst voert programma’s uit op het gebied van informatievoorziening voor de waterschappen. Namens de 21 waterschappen, de Unie van Waterschappen, Waterschapsbedrijf Limburg en Het Waterschapshuis is aanbestedende dienst is op zoek naar een auditdienstverlener welke BIO en AVG-audits integraal kan uitvoeren, waarbij gebruik gemaakt wordt van een leveranciers-onafhankelijk (binnen Nederland gestandaardiseerd) auditkader. De auditrapportages dienen in een adviserende functie te voorzien teneinde vanuit een motiverende invalshoek de afzonderlijke organisaties alsmede de gehele sector te ondersteunen bij het ontplooien van verbeterinitiatieven. Hierbij wordt méér gevraagd dan alleen de klassieke auditrol (in de zin van assurance). De audits dienen in Q4 2021 en Q4 2023 uitgevoerd te worden. Aanbestedende dienst is voornemens om met één opdrachtnemer een overeenkomst voor deze audits te sluiten waarvan de looptijd eindigt na afronding van de tweede audit.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Het Waterschapshuis
Kansallinen rekisterinumero: 31682635
Postiosoite: Stationsplein 89
Paikkakunta: Amersfoort
NUTS-koodi: NL
Postinumero: 3818 LE
Maa: NLD
Yhteyshenkilö: Stefan de Jong
Pääosoite: http://www.hetwaterschapshuis.nl
Sähköisesti:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/1ae25619994d1c8c7af117fab0e91f04
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
750,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
695,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Verdonck, Klooster & Associates B.V.
Postiosoite: Baron de Coubertinlaan 1
Paikkakunta: ZOETERMEER
Postinumero: 2719EN
Maa: NLD
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.