-
Julkaistu05/11/2019
-
Määräaika10/12/2019
-
Tarjousten avaaminen10/12/2019
-
Sopimus tehty11/02/2020
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
Romania-Fetești: Palvelimet
Obiectul contractului îl reprezinta achizitionarea de echipamente informatice tip hardware (3 laptopuri si 1 server) pentru echipa de management proiect, in cadrul proiectului „Eficienta si performanta in administratia publica locala a Municipiului Fetesti” finantat prin Programul Operational Capacitate Administrativa – POCA cod SIPOCA632/MySMIS 128788.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor– 15.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatii suplimentare inainte de data limita de depunere a ofertelor cu 10 zile.
Virallinen nimi: Municipiul Fetețti
Kansallinen rekisterinumero: 4365077
Postiosoite: Str. Călărași nr. 595
Paikkakunta: Fetești
NUTS-koodi: RO315
Postinumero: 925150
Maa: ROU
Yhteyshenkilö: Calotescu Alina
Pääosoite: www.primariafetesti.ro
30210000 - Tietojenkäsittelylaitteet (laitteisto)
30200000 - Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Postiosoite: Str. Barbu Văcărescu nr. 162, sector 2
Paikkakunta: București
Postinumero: 020284
Maa: ROU
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.